Blog o veteránech

Debilní kecy kolem veteránů

Znáte videa ViralBrothers na YouTube? Jsou tak vtipná, jsou tak pravdivá, jsou tak … inspirativní! Jednou jsme si s kluci Truci povídali a opakovaně jsme si posteskli, co všechno člověk slyší kolem veteránů, všelijakých odborníků a rozumbradů co potká. I zjistili jsme, že toho je pomalu na román. Než ovšem něco napsat, rozhodli jsme si to sehrát. Právě podle vzoru ViralBrothers. A tady je výsledek:

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kokořínsko po čtvrté

Letošní zimu jsme opět doufali, že pojedeme Kokořínsko historic rallye na sněhu. Organizátoři moudře posunuli termín z obvyklého začátku února blíže k jaru, kdy v poslední době je větší pravděpodobnost tuhé zimy, aby mohlo zmrznout co nejvíce kytek. Nicméně ani tentokrát se nezadařilo. Víkend před i víkend po nadělilo jak blázen, a zrovna v ten správný víkend byly teploty lehce nad nulou.

Komentáře

2. Sraz youngtimerů

Ještě pořád, pět dní po skončení srazu jsem unavený. Ještě pořád mě však uvnitř těla hřeje pomyšlení na ty báječné čtyři dny, které jsem strávil přípravou a samotným srazem. Obklopen Petrem Jirsou a Radkem Kovářem, kteří se mnou sraz organizovali, Petrovou manželkou Markétou (svatou to ženou), jeho synem Petrem a také Aničkou Pajerovou ze Spolku Orlík – Sedlec, která

Komentáře